KIM JESTEŚMY

Dzia­łamy od 2005 roku. 

TKM Group jest agencją reklamową, z szerokim doświadczeniem w różnych obszarach marketingu.
Naszą agencję tworzą ludzie, którzy współpracowali z największymi markami – nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
To specjaliści z zakresu komunikacji marketingowej, PR, strategii marketingowych,
social mediów, analityki, eventów i kreacji.
Pozwala to nam na prowadzenie nie tylko wyspecjalizowanych projektów, ale również kompleksowych kampanii reklamowych.

POZNAJ NAS

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Jesteśmy agencją reklamową. Nasz zespół kreuje skuteczną komunikację marketingową,
która aktywuje, angażuje i lojalizuje konsumentów.
Sprawdź nasze doświadczenie, kompetencje i obszary działań.

DIGITAL

Obecnie marketing zaczyna i kończy się w internecie. Skoordynowane działania takie jak: pozycjonowanie organiczne stron, reklama płatna SEM, współpraca z blogerami, webPR są w stanie przynosić wymierne efekty. Zależnie od celu biznesowego oraz grupy docelowej.

DZIAŁANIA PR

Tworzymy skuteczną komunikację. W ramach działań public relations analizujemy szczegółowo markę, rynek, konsumentów, odpowiednio dobieramy efektywne kanały dotarcia do potencjalnego konsumenta. Stawiamy sobie pytania, diagnozujemy problemy, wyznaczamy cele i określamy, jak je zrealizować.

SOCIAL MEDIA

Obecnie, w dobie internetu, coraz dokładniej jesteśmy w stanie targetować naszą komunkację. W zależności od grupy docelowej oraz celu dobieramy odpowiednie media społecznościowe. Stymulujemy, angażujemy i wchodzimy w dialog z konsumentem. Dbamy o skuteczną komunikację i budowanie lojalności.

STUDIO GRAFICZNE

Nie wystarczy opowiedzieć historię. Kreatywne studio graficzne jest po to, aby zgrabnie połączyć slogan z grafiką. Dobre projektowanie graficzne zadba o key visual, który nie tylko będzie zgodny z visual identity, ale zostanie zapamiętany przez konsumenta i przekazywany dalej.

AKTYWACJA

Akcje specjalne, niestandardowe działania aktywacyjne, eventy, ambienty, to działania które pozwalają na wyróżnienie się z tłumu i pożywka pod stworzenie treści viralowych. One zazwyczaj tworzą ambasadorów marki, którzy pomagają budowaniu lojalności.

SHOPPER MARKETING

Program lojalnościowy, konkurs czy promocja produktu na półce w sklepie może istotnie wpłynąć na sprzedaż w Twojej firmie. Projektujemy kompeksowe rozwiązania łączące w sobie działania online i offline, w różnych kanałach komunikacji.

TAKTYKA, KOMUNIKACJA, MARKETING …

Wiemy, że najważniejsze dla naszych klientów są efekty naszych działań.
Bazując na doświadczeniach konsumenta, tworzymy „big idee”, do których mądrze dobieramy
zintegrowane narzędzia.
Zakresy działań wskazane powyżej stanowią puzzle, z których jesteśmy w stanie budować przemyślaną strategię marketingową i komunikacyjną. Stale analizujemy nasze działania, reagując na działania konkurencji oraz feedback od Twoich konsumentów. Najważniejsza jest efektywność naszych działań i cel, który został wspólnie ustalony.
Dla nas kreacja to język komunikacji, dlatego dbamy o jej jakość i detale.
Poznaj nasze WYBRANE REALIZACJE.